Мебелно захранване PM-1208 12V 100W
54.00лв.(27.61€) с ДДС
Захранване 100W 12V 8A LX DIM
30.00лв.(15.34€) с ДДС
Захранване 60W 12V 5A LX DIM
22.80лв.(11.66€) с ДДС
| Тегло | 0.14 кг |
|---|---|
| Входящо напрежение | 180-264V, 230V |
| Макс. мощност | 60W |
| Изх. напрежение | 12V |
| Ток | 5A |
| Димиране | Да |
| Размери | 128 x 34 x 25 mm |
| IP | IP20 |
| Марка | LED CORRECT |
Описание
Импулсно захранване с вграден димер превключвател – 100%, 75%, 50% или 35%.












