Захранване 300W 12V 25A Плавен старт XT
73.20лв.(37.43€) с ДДС
Захранване 400W 24V 16.7A Плавен старт XT
90.00лв.(46.02€) с ДДС
Захранване 400W 12V 33.3A Плавен старт XT
90.00лв.(46.02€) с ДДС
Импулсно стабилизирано захранване на 12V с възможност за плавен старт.
| Тегло | 0.610 кг |
|---|---|
| Входящо напрежение | 180-264V, 230V |
| Макс. мощност | 400W |
| Изх. напрежение | 12V |
| Ток | 33.4A |
| Размери | 255 x 56 x 34 mm |
| IP | IP20 |
| Марка | LED CORRECT |
Описание
иновативен дизайн импулсни захранвания с гел технология
ЗАХРАНВАНИЯ ОТ НОВО ПОКОЛЕНИЕ
1.
БЪРЗИ КОНЕКТОРИ
Здравен и надежден корпус с „бързи“ конектори за улеснение при работа с компонентите
2.
ЗАХРАНВАНЕ С ПЛАВЕН СТАРТ
превключвател за стандартно или плавно „палене“
3.
ДИСПЛЕЙ С ВАТМЕТЪР
за всички модели с мощност над 100W












