Захранване 60W 12V 5A LX DIM
22.80лв.(11.66€) с ДДС
Захранване 150W 12V 12.5A LX DIM
36.00лв.(18.41€) с ДДС
Захранване 100W 12V 8A LX DIM
30.00лв.(15.34€) с ДДС
| Тегло | 0.16 кг |
|---|---|
| Входящо напрежение | 180-264V, 230V |
| Макс. мощност | 100W |
| Изх. напрежение | 12V |
| Ток | 8A |
| Димиране | Да |
| Размери | 148 x 34 x 25 mm |
| IP | IP20 |
| Марка | LED CORRECT |
Описание
Импулсно захранване с вграден димер превключвател – 100%, 75%, 50% или 35%.











