Fakla
87.60лв.(44.79€) с ДДС
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Приложение | Фасадно |
| Макс. мощност | 6W, по задание |
| Раб. напрежение | 12V, 230V |
| Цвят на светлоизточника | Amber, Топло бяло |
| Светлинен поток | 300 lm |
| Марка | LED CORRECT |
| Гаранция | 2 години |
Свързани продукти
по задание 2*6W
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Adi
72.00лв.(36.81€) с ДДС
по задание 44W 72W
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Bamboo
132.00лв.(67.49€) – 162.00лв.(82.83€)Price range: 132.00лв.(67.49€) through 162.00лв.(82.83€) с ДДСBurton 240W
756.00лв.(386.54€) с ДДСKamelia 60W
216.00лв.(110.44€) – 228.00лв.(116.57€)Price range: 216.00лв.(110.44€) through 228.00лв.(116.57€) с ДДС
по задание 8*10W
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











