Morpho
360.00лв.(184.07€) с ДДС
Kamelia 60W
216.00лв.(110.44€) – 228.00лв.(116.57€)Price range: 216.00лв.(110.44€) through 228.00лв.(116.57€) с ДДС
Bamboo
132.00лв.(67.49€) – 162.00лв.(82.83€)Price range: 132.00лв.(67.49€) through 162.00лв.(82.83€) с ДДС
| Тегло | 8 кг |
|---|---|
| Приложение | Парково, Подово |
| Макс. мощност | 44W, 72W, по задание |
| Раб. напрежение | 230V |
| Цвят на светлоизточника | Дневно бяло, по задание, Студено бяло, Топло бяло |
| Размери | 1000 mm, 620 mm |
| IP | IP65 |
| Гаранция | 2 години |
Свързани продукти
по задание 2*6W
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Adi
72.00лв.(36.81€) с ДДСBurton 240W
756.00лв.(386.54€) с ДДС
по задание 6W
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Fakla
87.60лв.(44.79€) с ДДСKamelia 60W
216.00лв.(110.44€) – 228.00лв.(116.57€)Price range: 216.00лв.(110.44€) through 228.00лв.(116.57€) с ДДС
по задание 8*10W
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











