Захранване 150W 12V 12.5A Плавен старт XT
44.40лв.(22.70€) с ДДС
Захранване 200W 24V 8.3A Плавен старт XT
58.80лв.(30.06€) с ДДС
Захранване 200W 12V 16.7A Плавен старт XT
58.80лв.(30.06€) с ДДС
Импулсно стабилизирано захранване на 12V с възможност за плавен старт.
| Тегло | 0.365 кг |
|---|---|
| Входящо напрежение | 180-264V, 230V |
| Макс. мощност | 200W |
| Изх. напрежение | 12V |
| Ток | 16.7A |
| Размери | 207 x 50 x 28 mm |
| IP | IP20 |
| Марка | LED CORRECT |
Описание
иновативен дизайн импулсни захранвания с гел технология
ЗАХРАНВАНИЯ ОТ НОВО ПОКОЛЕНИЕ
1.
БЪРЗИ КОНЕКТОРИ
Здравен и надежден корпус с „бързи“ конектори за улеснение при работа с компонентите
2.
ЗАХРАНВАНЕ С ПЛАВЕН СТАРТ
превключвател за стандартно или плавно „палене“
3.
ДИСПЛЕЙ С ВАТМЕТЪР
за всички модели с мощност над 100W











