RF 2.4GHz дист. управление R9 RGBW
35.20лв.(18.00€) с ДДС
RF панел TL1 Димер
67.20лв.(34.36€) с ДДС
Wi-Fi + 2.4GHz RF SPI контролер WT-SPI
70.80лв.(36.20€) с ДДС
| Тегло | 0.2 кг |
|---|---|
| Входящо напрежение | 5V-24V |
| Изходящ сигнал | SPI(TTL) x 2 |
| Ток | 8A |
| Макс. брой пиксели | 1000 |
| Димиране | Да |
| Приложение | за дома, за обществени сгради и помещения, за офиси, за ресторанти |
| IP | IP20 |
Описание
Wi-Fi + 2.4GHz RF SPI контролер за управление на RGB или RGBW пикселизирано осветление
- Управление през приложение Tuya: включване/изключване, настройка на ефект, създаване на сцени и музикален ефект.
- Гласово управление: поддържа Amazon Alexa и Google Assistant смарт говорители.
- Поддържани чипове: TM1803, TM1804, TM1809, TM1812, UCS1903, UCS1909, UCS1912, SK6813, UCS2903, UCS2909, UCS2912, WS2811, WS2812, WS2813, WS2815, TM1829,TLS3001, TLS3002, GW6205, MBI6120, TM1814B(RGBW), SK6812(RGBW), WS2813(RGBW), WS2814(RGBW), UCS8904B(RGBW), LPD6803, LPD1101,D705, UCS6909, UCS6912, LPD8803, LPD8806, WS2801, WS2803, P9813, SK9822, TM1914A, GS8206, GS8208, UCS2904, SM16804, SM16825, SM16714(RGBW), UCS2603, UCS5603, SM16714D, SM16703P, UCS7604(RGBW), UCS7804(RGBW)
- Възможност за свързване към RF 2.4G ръчно дистанционно управление R9 (закупува се отделно).
- Предназначен за интериорни светодиодни инсталации
1. Настройка на броя на пиксеите, чип и поредност на цветовете
1.1. Дължина на лентата в пиксели, 10-1000
1.2. Поредност на цветовете
1.3. Избор на чип
2. Създаване на график
3. Докоснете палитрата, за да изберете цвят. Регулирайте яркостта на светене.
4. Докоснете палитрата, за да изберете цветна температура. Регулирайте яркостта на светене.
5. Докоснете палитрата, за да изберете един или няколко цвята. Регулирайте яркостта на светене.
6. Докоснете палитрата, за да изберете един или няколко цвята равномерно разпределени.
Интерфейс сцени – 44 готови сценария и възможност за създаване на 10 топребителски сценария.
Комбинирай компоненти











