Захранване 60W 12V 5A Плавен старт XT
31.20лв.(15.95€) с ДДС
Захранване 100W 24V 4.2A Плавен старт XT
39.60лв.(20.25€) с ДДС
Захранване 100W 12V 8.3A Плавен старт XT
39.60лв.(20.25€) с ДДС
Импулсно стабилизирано захранване на 12V с възможност за плавен старт.
| Тегло | 0.275 кг |
|---|---|
| Входящо напрежение | 180-264V, 230V |
| Макс. мощност | 100W |
| Изх. напрежение | 12V |
| Ток | 8.3A |
| Размери | 172 x 50 x 27 mm |
| IP | IP20 |
| Марка | LED CORRECT |
Описание
иновативен дизайн импулсни захранвания с гел технология
ЗАХРАНВАНИЯ ОТ НОВО ПОКОЛЕНИЕ
1.
БЪРЗИ КОНЕКТОРИ
Здравен и надежден корпус с „бързи“ конектори за улеснение при работа с компонентите
2.
ЗАХРАНВАНЕ С ПЛАВЕН СТАРТ
превключвател за стандартно или плавно „палене“
3.
ДИСПЛЕЙ С ВАТМЕТЪР
за всички модели с мощност над 100W











