Дигитална LED лента WS2812B 5V 5050 60smd/m 60px/m, IP20, 5m
170.00лв.(86.92€) с ДДС
Пиксел контролер T-1000S
84.00лв.(42.95€) с ДДС
Дигитална LED лента WS2812B 5V 5050 30smd/m 30px/m, IP20, 5m
115.00лв.(58.80€) с ДДС
| Тегло | 0.5 кг |
|---|---|
| Ролка | 5m |
| Макс. мощност | 7.2W/m |
| Раб. напрежение | 5V |
| Чип | 5050 |
| PIXELS/m | 30 |
| SMD/m | 30 |
| Цвят на светлоизточника | RGB |
| IP | IP20 |
Свързани продукти
New 10m 10.5W/m RA90
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
COB LED лента 2828 10.5W/m RA90 480d/m, 24V, IP20, 10м
114.00лв.(58.29€)ролка с ДДС
12m 6.5W/m RA90
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
LED лента 2025 6.5W/m RA90 150smd/m, 12V, IP20, single cut, 12м
115.20лв.(58.90€)ролка с ДДС
10m 10W/m RA98
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page











